Wiosenne zakupy sprzętu

Wiosenne zakupy sprzętu

Zakupy sprzętu przed rundą wiosenną

Klub KS SEMP wynegocjował bardzo korzystne oferty na sprzęt sportowy dla naszych zawodników. Salon Piłkarski ZINA „Nice-Sport” - dystrybutor marki Zina i nasz wieloletni partner techniczny, zaoferował dla naszych zawodników 30% rabatu od cen katalogowych, na zakup produktów Zina i Adidas (w tym butów!) w ich sklepie na ulicy Łukowskiej 40. Rabat można zrealizować na hasło SEMP. Ponadto sklep R-Gol, który wielu z nas lubi i często odwiedza, zaoferował nam dużą pulę kart rabatowych na cały swój asortyment. Rabat z kartą wynosi 7%. Karty rabatowe są jeszcze dostępne u trenera. Życzymy udanych zakupów. Mamy nadzieję, że okaże się to dla Was atrakcyjna oferta, pozwoli uzupełnić ewentualne braki w zaopatrzeniu przed rundą wiosenną. Pozdrawiamy!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości